Psací stoly z masivu

Masivní dřevo, to je skvostný materiál pro každou pracovnu i studentský pokoj

Je pravdou, že masiv nás provází už po staletí. Nepřekonatelný materiál ryze přírodního charakteru, který vydrží celé věky a dá se na něj spolehnout za každé situace. Prakticky nezničitelný dřevěný masiv, ať už jde o borovici nebo dub, si každý z nás prostě zamiluje. A důkazem toho je i oblíbenost v interiéru, například psací stoly z masivu mají své nezaměnitelné kouzlo, navíc opravdu krásně provoní celou místnost…

Nikdy se nerozkýve, snadno se zkombinuje s ostatními kusy nábytku v místnosti

Můžete se na něj prostě spolehnout. Nejoblíbenější dřeviny v tomto směru jsou z buku a dubu, mořit můžete i na třešeň nebo ořech, nabízí se samozřejmě i řada jiných atraktivních odstínů. Domácí použití? Nebo raději v kanceláři? Nic není problém, na první pohled všechny zaujme především velice silná pracovní deska a vyumělkované tvarování nohou stolu.

Masivní psací stůl je stejně důležitý, jako třeba postel. Oproti levnějším variantám, mezi které patří materiály jako dřevotříska, jde o trvanlivý a pevný kus nábytku. Nakonec, co dítě, to vlastní psací stůl, pokud máte doma hned dva středoškoláky, určitě to víte sami nejlépe. Masiv velice snadno unese nejen počítač, ale i tiskárnu a další potřebný kancelářskou elektroniku. Stohy papírů jej rozhodně neprohnou, vždyť ten tvrdý kus dřeva unese skoro všechno. A za každých okolností zůstane na svém místě, nemusíte se bát, že se společně se stolním PC začne zakrátko viklat.

Zvažte i počet přihrádek, protože těch není v průměrné kanceláři nikdy dost. Vše budete mít ihned po ruce, žádné čekání nebo nekonečné hledání nějaké faktury či smlouvy určené k podpisu. Pořádek nadevše, to je důležité pro manažery, ale i studenty středních nebo vysokých škol.